przedstawiAmy produkty i usługi związane z projektowaniem graficznym, które oferujemy. WyjaśniAmy tAKŻE, jakie korzyści mogą przynieść one Twojej firmie.

• identyfikacja wizualna •

Księga znaku

Księga identyfikacji wizualnej

Księga komunikacji wizualnej

Księga znaku to elementarz każdej profesjonalnej firmy. Wskazuje czarno na białym między innymi jak należy, a jak nie można stosować logotypu, w jakiej kolorystyce i minimalnym rozmiarze można go drukować uwzględniając wszystkie możliwe materiały. Zawsze idzie w parze z odpowiednio przygotowanymi plikami z logotypem we wszystkich potrzebnych formatach.

Księga identyfikacji wizualnej jest rozszerzeniem Księgi znaku. Pomaga zachować spójność we wszystkich realizowanych w przyszłości projektach oraz zminimalizować koszty ich przygotowania. To od Ciebie zależy jak bardzo rozbudowana będzie ta księga, dlatego wycenę zawsze poprzedzamy rozmową telefoniczną lub mailową.

Księga komunikacji wizualnej ma ogromne znaczenie w kwestii organizacji przestrzeni, zarówno wewnątrz firmy jak i w budynkach,
z których korzystają Twoi klienci: restauracjach, hotelach, kinach, czy siłowaniach. Pomaga utrzymać przestrzeń przyjazną dla pracowników i klientów oraz spójną z identyfikacją wizualną. Dzięki tej księdze z łatwością oznakujesz nowe miejsca i inwestycje.

Strona internetowa

Mówi się, że jeśli firmy nie ma w Internecie to
nie istnieje ona w ogóle. Doświadczenie podpowiada nam, że jest w tym sporo prawdy. Strona internetowa, powiązania z portalami społecznościowymi, e-commerce to w dzisiejszych czasach podstawa dobrego marketingu, duży i potrzebny krok w kierunku twoich klientów. Wpływa pozytywnie na wizerunek firmy i potrafi odczuwalnie zwiększyć sprzedaż.

Portale społecznościowe

Bezpośredni kontakt z klientami poprzez platformy, które są dla nich przyjazne znacznie zwiększy twoją wiarygodność. Szczere komentarze i opinie internautów mogą w dużym stopniu zwiększyć Twoją sprzedaż. W dzisiejszym świecie liczy się też czas reakcji na negatywne opinie. Od jego szybkości często zależy dobre imię firmy, bowiem w dobie internetu złe informacje potrafią się rozprzestrzeniać w zastraszającym tempie.

Pozycjonowanie

Gdy ktoś szuka w Internecie usług, które jesteś mu w stanie zaoferować, spraw, aby to na twoją witrynę trafił w pierwszej kolejności! Prawidłowo skonstruowana strona internetowa to tylko połowa sukcesu. Odpowiedni dobór słów kluczowych, regularne działania zwane pozycjonowaniem, nadążanie za szybko zmieniającym się światem SEO i odrobina cierpliwości są niezbędne. Pamiętaj, że tylko dobra widoczność w przeglądarkach pozwoli potencjalnym klientom dotrzeć do twojej strony www.

• internet •

• opakowania •

Opakowania

Torby papierowe

etykiety

Opakowanie stanowi zewnętrzną warstwę towaru, chroni go, ułatwia jego przemieszczanie, czy magazynowanie. Dla konsumentów największe znaczenie ma jednak jego wygląd. Im mocniej oddziałuje na wyobraźnię, im mocniej odnosi się do emocji, tym większa szansa, że zostanie wybrany wśród masy innych.

 

Torby papierowe mogą być wykorzystywane jako torby na codzienne zakupy lub też na specjalne okazje – jako opakowanie do prezentów, czy materiałów reklamowych. Zwykle umieszcza się na nich logotyp firmy, ale dużo lepszy skutek odnoszą ciekawe, kolorowe projekty graficzne, które przyciągają uwagę i które chce się nosić!

Dobrze zaprojektowana etykieta, wykonana na dobrej jakości materiale świadczy o profesjonalizmie firmy i zwiększa prestiż marki. Dołączona do koszuli czy garnituru zwiększa zadowolenie klienta z dokonanego zakupu, umacnia jego przekonanie, że podjął właściwą decyzję decydując się na daną markę.

 

Oklejanie aut

Baner i billboard

Roll-up

Samochód firmowy to bezpłatny nośnik reklamy wizualnej. Efektowna reklama na samochodach umacnia pozycję i utrwala wizerunek firmy na rynku. Oklejona flota samochodów wyraźnie wyróżnia firmę, zwiększa jej obecność i lepiej zapada w pamięć. Oklejenie całego auta ma także praktyczne zastosowanie: to dodatkowe zabezpieczenie lakieru przed czynnikami zewnętrznymi.

 

Banery reklamowe i billboardy dzięki swoim rozmiarom charakteryzują się niebywałą skutecznością, a przy tym są niezwykle wygodne w transporcie. Można je składać i zwijać bez ryzyka uszkodzenia materiału. Nie sprawiają trudności w montażu. Format baneru jest nieograniczony i zawsze indywidualnie dostosowany do potrzeb klienta.

Roll-upy jest powszechnie stosowane podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw. Są eleganckie i niezwykle  łatwe w montażu. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy lub produktu oraz skutecznie wspierają promocję. Po zakończonej prezentacji, grafika zamykana jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania.

Kasetony i oklejanie witryn

Wizualizacja budynków i wnętrz

Projektowanie witryn sklepowych

Pierwsze wrażenie robi się tylko jeden raz. Doskonale widoczne o każdej porze dnia i nocy podświetlane kasetony reklamowe sprawią, że informacja na nich umieszczona przemówi silniej niż płaska tablica czy szyld reklamowy. Folie reklamowe na szybach pomogą ci zachować spójny wygląd wszystkich sklepów czy biur niezależnie od architektury budynku.

 

Wizualizacja budynków i wnętrz to
oszczędność czasu i pieniędzy. Wykonana przed przystąpieniem do prac remontowych pozwala podjąć właściwe decyzje i uniknąć niepotrzebnych kłopotów: kolejnego remontu i związanych z nim dodatkowych wydatków. Przykład takiej wizualizacji prezentujemy powyżej.

Czasem wystarczy dobry pomysł, by pozornie trudną do zagospodarowania witrynę zaprojektować tak, by wyglądała zachęcająco, estetycznie i przyciągała uwagę. Dobre pomysły jednak rzadko pojawiają się same – trzeba im trochę pomóc doświadczeniem i wiedzą. Nam możesz powierzyć każde takie zadanie.

• reklama zewnętrzna i oklejanie samochodów •

• REKLAMA •

ulotki

plakaty

wizytówki

W ostatnich latach zostaliśmy zalani tą formą reklamy. Ulice, skrzynki pocztowe, klatki schodowe to miejsca, w których nie sposób na ulotki nie trafić. Trzeba przyznać, że wszyscy mamy ich trochę dość. Mają jednak niezaprzeczalne zalety: są w stanie szybko dotrzeć do dużej liczby odbiorców, a nawet bezpośrednio do docelowego klienta. Dlatego nie martw się – wciąż istnieją sposoby, aby twoje ulotki spotkały się z pozytywnym odbiorem. My je znamy. Skontaktuj się z nami, a podpowiemy ci jak to ugryźć.

Pomimo nadejścia cyfrowej ery plakaty wciąż doskonale spełniają swoją rolę informacyjną. Choć trudno w to uwierzyć nie wszyscy mają facebooka ;) i nawet super ciekawy event nie może opierać się wyłącznie na promocji online. Plakat świetnie sprawdzi się również w różnego rodzaju kampaniach społecznych lub akcjach viralowych, szokując lub wzruszając, odrywając na moment zamyślonych przechodniów od ich codziennych spraw.

Pierwsze dobre wrażenie robi się tylko raz. To
w jaki sposób widzą cię inni będzie procentować lub może ci zaszkodzić. Dobra samoprezentacja to nie tylko świetnie skrojony garnitur i przyjemny sposób bycia. Profesjonalnie przygotowana wizytówka zostanie zapamiętana i na długo zagrzeje miejsce w wizytowniku potencjalnego klienta, przypominając o Tobie dokładnie wtedy, gdy twoja usługa będzie potrzebna.

Teczki

Broszury

Foldery reklamowe

(foldery produktów)

Teczka to doskonała forma reklamy, posiadająca również praktyczną funkcję: pozwala zaprowadzić porządek w dokumentach. Teczki na dokumenty firmowe doskonale sprawdzają się jako gadżety reklamowe do składania ofert, czy okładki na zapytania ofertowe. Podobnie jak wizytówki poprawiają prestiż i wizerunek oferenta.

 

Broszury to niewielkie publikacje o treści informacyjnej, adresowane do szerokiej publiczności. Zawarte w nich teksty, grafika i fotografie sprawiają, że broszura „cieszy oko” i zachęca do obejrzenia. Możesz ich użyć do prezentacji swojej firmy lub pomysłu, którym chcesz kogoś zainteresować. Obraz nierzadko działa lepiej niż tysiąc słów.

 

 

W folderach reklamowych możesz szczegółowo opisać i zaprezentować swoje produkty, by lepiej zaprezentować klientowi swoją bogatą ofertę. Pamiętaj, że taki folder łatwo przesłać do klienta także w formie interaktywnego pdfa, w którym możesz umieścić dodatkowo animacje, video i prezentacje. Czasem jest to niezbędne, by dobrze pokazać funkcjonalności twojego produktu. No i zaoszczędzisz na druku!

 

 

Notesy i bloczki

Projekt oferty

kalendarze

Notesy z pewnością dłużej pozostaną na biurku obdarowanego niż jakikolwiek inny artykuł promocyjny. Przynajmniej do czasu zapisania wszystkich kartek... Doskonale sprawdzą się podczas spotkań biznesowych, szkoleń czy konferencji. Z każdą kolejną kartką notes będzie przypominać klientowi nazwę firmy lub produktu i utrwalać znak graficzny.

 

 

Każdy produkt czy oferta powinny być skierowane do ściśle określonej grupy odbiorców. Dlatego tak ważny jest dobrze przygotowany projekt, spójny z identyfikacją wizualną firmy, a przy tym jednocześnie dedykowany klientom, którzy potencjalnie będą daną ofertą zainteresowani. Wybór odpowiedniego medium sprawi, że twój komunikat dotrze do właściwych uszu i oczu. Doradzimy Ci, która opcja najlepiej zrealizuje postawione przez ciebie cele.

Prezent, który nigdy nie wyjdzie z mody. Oferujemy różne rodzaje kalendarzy. Ścienny połączony sznurkiem (jak na zdjęciu) rozświetli najbardziej ponure biuro. Kalendarzyk piramida jest doskonały do promocji firmy lub określonego produktu. Kalendarz wiszący zaprojektujemy dla ciebie kartka po kartce. To świetny prezent nie tylko dla klientów, ale także prywatnie, dla kogoś z rodziny lub przyjaciół.

Bydgoszcz:

+48 606 271 589

bydgoszcz@czarnonabialym.eu

 

Warszawa:

+48 606 608 777

michal@czarnonabialym.eu

Biuro w Bydgoszczy:

+48 721 821 345

ul. Śniadeckich 34

85-011 Bydgoszcz

 

Czynne:

pon.–pt.: 10:00–17:00

Czarno na Białym

Pracownia Kreatywna

należy do

 

 

LASZCZKOWSKI GROUP

Laszczkowski Jakub

ul. Śniadeckich 34

85-011 Bydgoszcz

NIP 967 125 94 16

 

 

© CZARNO NA BIAŁYM

Kontakt